Dedykowane modele ERP

To jest tylko przykład relacyjności używanych w klasycznych modelach obsługi sprzedaży . Każdy model jest projektowany indywidualnie dlatego to my dostosowujemy się do klienta a nie klient do nas. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do dużych firm ale i do małych i mikro przedsiębiorstw.

Serini Cloud jest systemem modułowym ERP mającym za zadanie efektywną integracje wielu platform i aplikacji. Każda firma posiada różne oprogramowanie z którego na co dzień korzysta. Bardzo często pracownicy musza przełączać się między systemami lub aplikacjami by wykonać procedurę obsługi jakiegoś zadania/procesu i to generuje czas, pomyłki i stratę pieniędzy np. Obecną procedurę obsługi zamówień w Niemczech wykonuje 5 osób a po wdrożeniu naszego modelu integracji 1 sprzedawca i 1 magazynier. Nasz zespół analizuje i eliminuje bajery związane z obsługa magazynów, logistyki lub księgowości.

Planowanie i realizacja odbywa się w następujący sposób:

  1. Przeprowadzamy analizę procedur oraz oprogramowania pod kątem automatyzacji i optymalizacji środowiska, ograniczenia kosztów i zwiększenia skalowalności biznesu.
  2. Przedstawiamy raport i plan automatyzacji procedur.
  3. Jeżeli Klient akceptuje nasz plan to ustalamy terminy oraz przystępujemy do realizacji .