Funkcje systemu

PLATFORMY SPRZEDAŻOWE

Integracje

INTEGRACJE LOGISTYKA

Logistyka

SYSTEMY KSIĘGOWE I SKLEPY

Księgowość / e-commerce

PORÓWNAJ PLANY

Funkcje systemu

Funkcje biznes
Nieograniczona ilość magazynów. Obsługuje skanery z czytnikami kodów EAN13, QRCODE 2D  
Obsługa zamówień OSS zgodnie z przepisami wprowadzonymi po 1 lipca 2021 r. Dokumenty do rozliczeń deklaracji OSS  
Integracje ze sklepami e-commerce, jeżeli nie ma jakiegoś w naszej ofercie zapytaj obsługę o możliwość jego podłączenia.  
Integracje z systemami kurierskimi po api oraz przy użyciu plików  
Obsługa synchronizacji stanów magazynowych  
Mapowanie rodzajów dostawy z odpowiednimi kurierami ,masowe generowanie etykiet  
Import zamówień oraz aktualizacja danych, trakingów na platformach  
Moduł obsługi księgowej który można dostosować do każdych wymagań na dowolny kraj UE/ USA ( zestawienia, raporty generowane pod zagraniczne systemy księgowo-rozliczeniowy).  
Indywidualne procedury mapowania podatków vat zgodnie z krajemy wysyłki towarów  
Fakturowanie i obsługa księgowa zamówień pochodzących z Fulfilment Amazon + VAT Calculation Service (VCS), obsługa wszystkich NIP krajów UE oraz USA. System sam przydziela odpowiedni vat , podmiot, magazyn na podstawie relacji wysyłki kraju w którym znajduje się Fulfilment do kraju dostawy do klienta docelowego. System pilnuje dat płatności Amazon i automatycznie generuje Faktury w taki sposób by dane były zgodne z miesięcznym raportem Amazon VAT Transactions Report. Moduł działa w pełni automatycznie i samodzielnie importuje faktury na Amazon.  
Moduł kompletowania produktów na zamówieniach pozwala na bardzo szybka obsługę pakowania/ drukowania listów/ generowania faktur  
Indywidualne szablony Faktur/ korekt i paragonów w różnych językach, obsługa tabeli kursów walut NBP  
Możliwość dodania własnych statusów zamówień  
Dodawanie nieograniczonej liczby podmiotów polskich i zagranicznych UE i USA. Z poziomu jednej instancji systemu można obsługiwać naraz wiele firm.  
Automatyczne księgowanie szybkie płatności: PayPal , Amazon , PayU  
Integracja z systemami księgowo – rozliczeniowym, Subiekt GT (wymaga sfery), Optima Comarch. Budujemy indywidualne modele oparte na kilku Subiektach wzajemnej integracji wymiany dokumentów . Automatyczne ścieżki przepływów dokumentów np. MM/PA/PZ/WZ/ZK/FS , między subiektami.  
Konfiguracja Faktur oraz magazynów Subiekta GT  by współpracował z modułem Vat FBA Amazon VAT Calculation Service (VCS). Szczegóły możesz poznać kontaktując się z naszą obsługą .  
Automatyczne fakturowanie oraz przekazywanie dokumentów do api invoice VAT Calculation Service (VCS)  
Serwis oraz pomoc techniczna jest dostępna bezpłatnie przez helpdesk i u opiekuna  
Posiadamy wiele mechanizmów automatyzujących procesy obsługi zamówień . System ma strukturę modułową co daje możliwość budowania indywidualnych procedur , modeli obsługi sprzedaży pod klienta .  
Niektóre usługi lub moduły mogą być dodatkowo płatne . Poinformuj nas o swoich potrzebach a my przygotujemy dla ciebie model obsługi, podepniemy wszystkie usługi, zaprezentujemy i przeszkolimy twój zespół.  
Synchronizacje danych między platformami i systemami księgowymi są wykonywane 2x na godzinę. Jeżeli użytkownik będzie potrzebował zwiększenia ich częstotliwość to możemy zwiększyć zasoby serwerów tak by wykonywały wszystkie procesy w czasie rzeczywistym*
*czas rzeczywisty- jest to czas potrzebny na propagacje i import danych z uwzględnieniem opóźnień sieciowych, czasu odpowiedzi i limitów api platform oraz wszystkich innych czynników na które nasze oprogramowanie nie ma wpływu.